Štartuje e-hokejový turnaj Kaufland SuperCup – zabojuj o prizemoney a skvelé ceny

Hráči NHLky sa dočkali. Na Slovensku štartuje ďalší e-hokejový turnaj v ktorom sa hrá o tučné prizemoney a skvelé ceny!

Portál Alfa Games v spolupráci s partnermi Kaufland, ŠKODA Auto Slovensko a rádiom Európa2 pripravil Kaufland SuperCup, do ktorého sa môžu zapojiť hráči Playstation a NHLky 22. Nezáleží na tom, či na plejku iba začínaš alebo si profík. Tu má šancu každý!

Zaregistruj sa ešte dnes! Kvalifikačné zápasy sa uskutočnia v termínoch od 5. – 8. 9. 2022. Najlepší 16-ti hráči z kvalifikácie budú pozvaní do draftu, kde si každý hráč vyberie svoj reprezentačný tím podľa schémy MS 22.


Hrá sa o prvú cenu 3000 eur a elektrický Škoda ENYAQ na týždeň!


Pravidlá súťaže, registračný formulár a ďalšie informácie nájdeš na alfagames.sk. Kaufland Supercup sa skladá z piatich fáz. Prvá fáza sa skladá zo štyroch online kvalifikačných turnajov, v ktorých hráči zbierajú body do celkového kvalifikačného rebríčka. Najlepší 16ti hráči z kvalifikácie budú pozvaní do draftu. V drafte si každý hráč vyberie svoj reprezentačný tím podľa schémy MS 22 od hráča s poradovým číslom 1 po posledného s číslom 16 Následne, tímy rozdelené do dvoch skupín A a B opätovne podľa kľúča MS 22 odohrajú základnú časť Supercupu. Najlepších 8 tímov postúpi do play-off. Všetky fázy Kaufland Supercupu sa odohrajú v režime HUT (Hockey ultimate team). Prvé kvalifikačné kolo štartuje už 5. septembra. Registruj sa na alfagames.sk!

Tags :
Hokej

Zdielaj :