Kaufland Super Cup: Turnaj v NHL23 je tu opäť.

Vitajte na oficiálnej webovej stránke Kaufland Super Cupu! Tento prestížny ešportový turnaj je jedným z najväčších a najuznávanejších ešportových podujatí na Slovensku. Ak ste vášnivým fanúšikom hokeja a videohier, tento turnaj je pre vás ako stvorený. Nielenže vám ponúka príležitosť sledovať špičkových hráčov, dáva vám aj možnosť preukázať svoje vlastné herné schopnosti.

Kaufland Super Cup je organizovaný spoločnosťou ESPORTS ENTERTAINMENT s mediálnou a organizačnou podporou rádia Europa 2. Turnaj prináša vzrušujúce súboje a jedinečný zážitok pre hráčov aj divákov.

Priebeh turnaja pozostáva z troch hlavných fáz. Prvá fáza je kvalifikačná, v ktorej hráči zbierajú body do kvalifikačnej tabuľky. Táto fáza predstavuje prvý krok na ceste k účasti na Kaufland Super Cupe. Najlepších 5 hráčov z kvalifikačnej tabuľky postúpi do draftu, kde si budú môcť vybrať svoj reprezentačný tím zo skupiny A. Skupinu B obsadia nominovaní influenceri.

Druhá fáza turnaja je skupinová, v ktorej sa kvalifikovaní hráči a pozvaní influenceri stretnú vo vzrušujúcich zápasoch skupín formátom každý s každým. Táto fáza je skutočnou výzvou, v ktorej hráči musia ukázať svoje najlepšie hokejové schopnosti a taktiku. Skupinová fáza je zároveň príležitosťou pre fanúšikov sledovať zaujímavé zápasy a podporovať svojich obľúbených hráčov a influencerov.

Posledná fáza turnaja je play-off, v ktorej sa najlepší hráči a influenceri spoja do štyroch dvojíc a súperia vo vzrušujúcich súbojoch. Tieto zápasy budú plné dramatických momentov a zaručia napínavú zábavu pre všetkých fanúšikov. Vyvrcholením turnaja bude finálový zápas, v ktorom sa stretnú najlepšie dvojice a zabojujú o titul víťaza Kaufland Super Cupu.

Každý gejmer má teraz príležitosť získať časť z celkovej finančnej odmeny vo výške 5000 €! Kaufland Super Cup je nielen o sláve a prestíži, ale aj o výnimočnej finančnej príležitosti pre najlepších hráčov. Spojte sa s nami, preukážte svoje schopnosti na ploche a získajte šancu vyhrať túto skvelú odmenu.

Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou Kaufland Super Cupu a zahrajte si o atraktívnu finančnú odmenu. Sledujte našu webovú stránku a sociálne siete, nalaďte si rádio Europa 2 pre najnovšie informácie o turnaji, kvalifikácii a termínoch zápasov. Držte palce svojim obľúbeným hráčom a pripravte sa na nezabudnuteľné hokejové zážitky na Kaufland Super Cupe – najvýznamnejšom ešportovom podujatí roka!

Tags :
Hokej

Zdielaj :