Kaufland Super Cup mieri do play-off.

xXMrNoBodyXx a Fenomen36363 sú zatiaľ suverénni.

Hokejový turnaj hraný na PlayStation v rámci e-gamového turnaja Kaufland Super Cup mieri do vyraďovacej fázy. Kto sa dostal medzi elitnú osmičku?

Turnaj, do ktorého sa mohli prihlásiť amatéri aj profi e-games hráči, prešiel najskôr kvalifikáciou. Šestnásť najlepších si v drafte následne vybralo svoje tímy, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. Presne ako na veľkých majstrovstvách sveta v hokeji.

Súboje v základných skupinách priniesli viaceré prekvapenia, dramatické i jednostranné zápasy, ktoré ste si pravidelne mohli vychutnať aj v LIVESTREAMOCH v rámci vysielania zo štúdia herného portálu ALFA GAMES.

Do štvrťfinále, ktoré sa hrá v stredu od 18:00, sa dostalo osem najlepších, ktorí sa stretnú v týchto súbojoch:

Švajčiarsko (xXMrNoBodyXx) – Nórsko (AntihypeShadyFr)


Favoritom zápasu bude bez pochyby xXMrNoBodyXx, ktorý bol po kvalifikácii na treťom mieste, no v skupine jasne dominoval a vyhral všetkých sedem zápasov. AntihypeShadyFr, ktorý hrá za Nórsko sa takisto prezentoval dobrými výkonmi, keď vyhral päť duelov a dva prehral. Podarí sa mu prekvapiť?

Slovensko (Lady Brunette) – Rakúsko (Timotej13)

Víťazka kvalifikácie a najznámejšia slovenská gamerka, Lady Brunette, mala v skupine pomalší rozbeh, ale napokon preukázala veľké kvality a obsadila v A-skupine vďaka lepšiemu skóre oproti Aigeuovi 2. miesto. Vyzývateľom jej tímu, Slovenska, bude Timotej13, ktorý v Kaufland Super Cupe hrá za výber Rakúska. Čaká nás s určitosťou vyrovnaný boj, keďže aj Timotej sa prezentoval dobrými výkonmi a takisto mal v skupine bilanciu 5-2. Kto uspeje?

Nemecko (Aigeu) – Švédsko (PRCO 54)

Bilanciou 5-2 sa môžu po základnej skupine pochváliť aj Aigeu a PRCO 54, pred ich vzájomným súbojom si tak takisto môžeme hodiť akurát tak mincou, aby sme si tipli možného víťaza. Aby to bolo ešte vyrovnanejšie, obaja hráči zaznamenali v skupine 15 víťazných zápasov. Ich vzájomný duel bude určite ozdobou štvrťfinále Kaufland Super Cupu.

Kazachstan (Maverick) – Česko (Fenomen36363)

V tomto zápase je favorit jasný, je ním tím Česka vedený známym gamerom na domácej scéne, ktorým je Fenomen36363. Druhý po kvalifikácii potvrdil svoje veľké kvality, keď v B-skupine vyhral všetkých 7 zápasov, pričom v rámci súbojov prehral len jediný! Jeho súper, ktorým je Maverick, mal bilanciu 14:7 a na zápasy 4:3. Čísla teda hovoria proti nemu, ale ako sa hovorí, nielen v športe, ale aj vo svete e-games, je všetko možné. Dočkáme sa veľkej senzácie alebo jasnej cesty Fenomena do semifinále?

Zápasy štvrťfinále sú na programe v stredu od 18:00. Nasledujúci deň sa hrá semifinále a v piatok od 18:00 štartujú súboje o „medaily“. Najskôr duel o 3. miesto, potom sa začne finále.

Účastníci Kaufland Super Cupu sa pritom môžu tešiť aj na hodnotné ceny, ktorými sú:

1. miesto – 3.000 € a elektrický Škoda Eniaq na týždeň

2. miesto – 2.000€ a elektrický Eniaq na víkend

3. miesto – 1.000€ a elektrický Eniaq na víkend

Tags :
Hokej

Zdielaj :