Alfa games vstupuje do sveta e-športov na Slovensku

Slovenskí gameri, e-športoví hráči a fanúšikovia sa môžu tešiť na novú hernú platformu,ktorá ponúkne herné vyžitie i možnosť vyhrať cenné trofeje či prize money. Alfa games jegamingový portál, ktorý prinesie širokú škálu možností zapojiť sa do turnajov v týchnajpopulárnejších videohrách.

„E-športy sa tešia celosvetovej popularite. Je to najrýchlejšie rastúci segment zábavy snajmladšou a najžiadanejšou fanúšikovskou základňou. Rozhodli sme sa preto rozšíriťmožnosti na Slovensku o ďalšie turnaje a ligy, v ktorých sa mladí hráči a možno budúciprofesionáli môžu angažovať, vyhrať prize money, trofeje či pekné ceny,“ povedal OndrejKlokoč z e-športovej agentúry Esports Entertainment, ktorá v minulosti zorganizovalaúspešnú Ehokej ligu.

V Alfa games nájdu hráči viacero e-športových líg, do ktorých sa budú môcť zapojiť.„Pripravujeme komplexnú sieť hier, v ktorých si budú môcť zmerať sily profesionáli ale ajobyčajní chlapci a dievčatá z vlastných izieb, kde sa podľa nás skrýva množstvo talentov,“dodáva Ondrej Klokoč.

Organizátori Alfa games budú postupne zverejňovať hry a turnaje, do ktorých sa gameribudú môcť registrovať. Cieľom je dať príležitosť slovenským gamerom ukázať sa, dobiť e-športový svet a získať parádne odmeny.

Nemusíš byť profesionál, aby sa z teba stal šampión! Nemusíš mať crew, aby si bol alfa!

Tags :
ESPORT

Zdielaj :